baner

 

W dniu 17 listopada 2017 r., w świetlicy wiejskiej w Dubinach miało miejsce spotkanie informacyjne dotyczące opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Hajnówka związane z wyznaczaniem obszarów najbardziej problemowych na terenie Gminy oraz wyznaczaniem działań priorytetowych związanych z rewitalizacją.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym mieszkańcom Dubin i okolicznych miejscowości. Bardzo nas cieszy, iż w proces kształtowania LPR zdołaliśmy zaangażować również Komendę Powiatowej Policji i przedstawicieli Parafii Prawosławnych w Dubinach i Łosince.

Państwa zaangażowanie w trakcie warsztatów oraz wkład i uwagi wyrażone zarówno w formie ustnej jak i badania ankietowego będą pomocne przy określaniu obszarów zdegradowanych i przedsięwzięć stanowiących rozwiązanie sytuacji kryzysowej.