W związku z przystąpieniem do opracowywania przez Gminę Hajnówka Lokalnego Programu Rewitalizacji zapraszamy Państwa do udziału w badaniu ankietowym. Państwa opinia w zestawieniu z gromadzonymi danymi statystycznymi wpłynie na ostateczny kształt Programu Rewitalizacji na lata 2017 - 2023.

baner

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z przystąpieniem do opracowywania przez Gminę Hajnówka Lokalnego Programu Rewitalizacji zapraszamy Państwa do udziału w badaniu ankietowym. Państwa opinia w zestawieniu z gromadzonymi danymi statystycznymi wpłynie na ostateczny kształt Programu Rewitalizacji na lata 2017 - 2023. Ankieta zawiera również pytanie otwarte (pkt. 10) w którym prosimy o wskazanie innych istotnych problemów bądź pomysłów dotyczących rewitalizacji Naszej Gminy.

ANKIETA

Uzupełnione ankiety uprzejmie prosimy dostarczać w formie elektronicznej na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem Rewitalizacja Gminy Hajnówka.

Z wyrazami szacunku,
Lucyna Smoktunowicz
Wójt Gminy Hajnówka